Wszelkie prawa zastrzeżone

Żaden fragment publikacji (zawartość taka jak: tekst, grafika, logotypy, ikony, obrazy, zdjęcia, pliki audio, wideo, pliki z danymi, prezentacje oraz wszelkie inne dane) prezentowany na stronie www.centrumzespolow.pl nie może być powielany lub rozpowszechniany w żadnej formie i w żaden sposób bez uprzedniego zezwolenia. Wszelkie znaki towarowe, znaki graficzne, nazwy własne, logotypy i inne dane są chronione prawem autorskim i należą do ich właścicieli.

wesela - eventy - imprezy okolicznościowe - koncerty 

 Witamy serdecznie !

 Nasze atuty:

- wykształceni wokaliści, muzycy z pasją, zaangażowaniem i doświadczeniem,

- wyjątkowe, zawodowe głosy,

- wszechstronny repertuar od lat 60 po współczesne nowości, disco polo, biesiada,

  utwory, które łączą pokolenia,

- kultura osobista, humor, otwartość na propozycje i sugestie klienta,

- pełne prowadzenie każdej imprezy, zabawy, konkursy, oczepiny, współpraca z obsługą lokalu,

  Skład zespołu:

  • Ania - studentka Akademii Muzycznej w Gdańsku na wydziale wokalno-aktorskim kierunek Musical, jej pasją jest śpiew, taniec i aktorstwo, bierze udział w wielu projektach teatralnych, laureatka wielu konkursów wokalnych.
  • Wojtek - Aktor, wokalista, gitarzystaŸ˜€. Absolwent Studium Wokalno Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży rozrywkowej, wodzirej prowadzący wiele prestiżowych imprez eventowych. Gra w spektaklach Teatru Muzycznego w Gdyni m.in. Avenue Q, Kumernis, Mały Książę, Chłopi. Wcielił się także w postać Romea w musicalu "Romeo und Julia" w niemieckim Schwedt, a teraz przygotowuje się do zagrania młodego Karola Wojtyły w musicalu "Karol", w którym wystąpi m.in. z Anna Wyszkoni, Edyta Geppert, Piotrem i Wojciechem Cugowskimi, czy Jackiem Kawalcem. Jego pasją jest musical i wszystko co z nim związane. 
  • Adam - klawiszowiec, wokalista o pełnej, mocnej barwie głosu, kochający polskie utwory, interesuje się różnymi stylami muzycznymi, posiada bardzo duże doświadczenie sceniczne i wszechstronne umiejętności muzyczne.  

Zapraszamy do współpracy

Zespół Vaya