Wszelkie prawa zastrzeżone

Żaden fragment publikacji (zawartość taka jak: tekst, grafika, logotypy, ikony, obrazy, zdjęcia, pliki audio, wideo, pliki z danymi, prezentacje oraz wszelkie inne dane) prezentowany na stronie www.centrumzespolow.pl nie może być powielany lub rozpowszechniany w żadnej formie i w żaden sposób bez uprzedniego zezwolenia. Wszelkie znaki towarowe, znaki graficzne, nazwy własne, logotypy i inne dane są chronione prawem autorskim i należą do ich właścicieli.

Witamy serdecznie na naszym profilu !

Zespół Tirex to wykształceni i uzdolnieni wokaliści oraz muzycy z wieloletnim doświadczeniem scenicznym. Zagramy i zaśpiewamy wszędzie tam, gdzie wszyscy wymagają jakości i oczekują super udanej zabawy :) Jeśli przesłuchacie całe nasze demo to od razu stwierdzicie, że jesteśmy zespołem z pasją i z mega wszechstronnym repertuarem, zagramy dla każdego ;) Wszyscy śpiewamy nie tylko solo ale również wspieramy się śpiewając na głosy oraz w chórkach.

Skład:

  • Daria – wokalistka z długoletnim doświadczeniem scenicznym, ukończyła studia z wyróżnieniem na Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku - specjalność jazz. Muzyka i śpiew towarzyszą jej od najmłodszych lat, wesoła, sympatyczna i przebojowa :) 
  • Paweł – wokalista, pianista, aktor oraz fantastyczny wodzirej. Absolwent wydziału wokalno-aktorskiego specjalności musicalowej Akademii Muzycznej w Gdańsku, również absolwent specjalności śpiew solowy także na Akademii Muzycznej w Gdańsku. Współpracuje z Teatrem Wybrzeże w Gdańsku oraz Teatrem Na Plaży w Sopocie. Śpiewem i muzyką interesuje się od wielu lat. Muzyka jest jego pasją, którą żyje każdego dnia. Jest zawsze uśmiechnięty i bardzo pozytywnie nastawiony do życia :)
  • Marcin – wokalista, gitarzysta, absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku kierunek jazz i wokalistyka estradowa, posiada kilkuletnie doświadczenie sceniczne, ciekawa barwa, szeroki repertuar, charyzmatyczny i pełen ekspresji. 

Repertuar zespołu jest niezwykle wszechstronny, trzy wokale potrafią wszystko ! Rock, Pop, Disco, Dance, Disco Polo, zawsze dostosowywany do charakteru imprezy oraz sugestii klientów. Są to najpiękniejsze, taneczne, znane i uwielbiane hity i przeboje od lat 60 po współczesne. Na polskim weselu nigdy nie zabraknie akcentów polskiej biesiady.

W zespole jest wodzirej, który zabawia gości, organizuje zabawy integracyjne, konkursy, oczepiny i czuwa nad całym przebiegiem uroczystości.  

Komunikacja w języku angielskim podczas uroczystości międzynarodowych !

Prowadzenie imprezy, harmonogram, rodzaje konkursów i zabaw a także repertuar omawiane są indywidualnie podczas spotkania. Mamy nadzieję, że przypadnie Państwu do gustu nasza oferta a my dołożymy wszelkich starań, aby Państwo oraz goście z sentymentem i zadowoleniem wspominali nasz zespół :)

Do zobaczenia !

Zespół Tirex