Wszelkie prawa zastrzeżone

Żaden fragment publikacji (zawartość taka jak: tekst, grafika, logotypy, ikony, obrazy, zdjęcia, pliki audio, wideo, pliki z danymi, prezentacje oraz wszelkie inne dane) prezentowany na stronie www.centrumzespolow.pl nie może być powielany lub rozpowszechniany w żadnej formie i w żaden sposób bez uprzedniego zezwolenia. Wszelkie znaki towarowe, znaki graficzne, nazwy własne, logotypy i inne dane są chronione prawem autorskim i należą do ich właścicieli.

WESELA - BANKIETY - KONCERTY 

Witamy serdecznie,

Jesteśmy zgranym i doświadczonym zespołem muzycznym, który dba o każdy szczegół, aby nasi klienci wspominali nas z jak najlepszej strony. Członkowie zespołu to młodzi, wykształceni muzycy, którzy profesjonalnie i z zaangażowaniem podchodzą do swojej pracy, która daje im przede wszystkim radość i satysfakcję z tego, że mogą oddać odbiorcom cząstkę siebie poprzez śpiew i muzykę, która łączy pokolenia :)

Nasz repertuar jest bardzo bogaty i wszechstronny, od lat 60 po współczesne hity, polskie, anglojęzyczne, hiszpańskie, disco polo, biesiada. 

Nasz skład:

  • Daria – wokalistka z długoletnim doświadczeniem scenicznym, absolwentka Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku - specjalność Jazz. Muzyka i śpiew towarzyszą jej od najmłodszych lat. Wodzirejka, która poprowadzi każdą uroczystość z uśmiechem i pełną mocą energii, nie dopuszczając, aby ktokolwiek się nudził :)
  • Arek – wokalista, aktor, klawiszowiec, absolwent Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku wydziału wokalno-aktorskiego. Swoją pasję do sztuki rozpoczął w szkole muzycznej w Pile w klasie fortepianu. Wystąpił w zespole musicalu Fame wystawianym w roku 2016 na deskach Mazowieckiego Teatru Muzycznego w Warszawie. Obecnie aktor i choreograf w spektaklu "Tajemnica Tomka Sawyera" w Teatrze Miejskim w Lesznie. Studiuje również edukację muzyczną z animacją kultury i elementami arteterapii na Akademii Muzycznej w Gdańsku. Aktor, wokalista musicalowy Teatru Muzycznego w Gdyni. Występuje również cyklicznie na deskach Uckermärkische Bühnen Schwedt w Niemczech. 

  • Januszklawiszowiec, akordeonista, saksofonista. Od samego początku interesował się różnymi gatunkami muzycznymi. W wieku 9 lat rozpoczął naukę gry na pianinie. Jednak jego głównym instrumentem stał się saksofon. W 2002 roku rozpoczął naukę gry na saksofonie pod opieką mgr Cezarego Gryca. Zachęcony postępami w nauce gry na saksofonie postanowił zdawać na Edukację Artystyczną w Zakresie Sztuki Muzycznej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. W 2005 roku dostał się na pierwszy rok Edukacji Artystycznej, trafiając pod opiekę prof. sztuk muz. Tadeusza Niedźwiedzia, prof. nadzw. W 2010 roku ukończył Edukację Artystyczną w Zakresie Sztuki muzycznej z tytułem naukowym magistra sztuki muzycznej. Już w trakcie studiów zainteresował się jazzem oraz muzyką improwizowaną, szczególne miejsce w muzycznych zainteresowaniach zajęła muzyka elektroniczna: house, chill out, lunge oraz wszystkie pokrewne gatunki. Od 2005 roku rozpoczął przygodę z improwizowaniem do muzyki elektronicznej. Pierwszym poważnym projektem była Składnica Sztuk w Olsztynie, gdzie grał na saksofonie do bitów Dj T6, Dj Feel’a, Dj Notrust’a. Kolejnym bardzo ważnym projektem był „TAS”- Olsztyński kolektyw, w którego skład wchodzili: Notrust, Feel oraz Kasia (wokal). TAS powstał w 2005r., organizując wiele imprez na terenie Olsztyna. Przełomowym momentem był rok 2009, kiedy występował jako saksofonista podczas cyklicznych imprez organizowanych przez „TAS”. Kolejnym ważnym punktem był zespół Introvert Jazz Machine, z którym Janusz nagrał autorski materiał bazujący na elementach muzyki jazzowej i poezji śpiewanej. Od 2011 roku rozpoczął współpracę z orkiestrą „Vita Activa” jako saksofonista i II dyrygent. Równolegle zaczął prowadzić klasę saksofonu przy Europejskim Centrum Edukacji Osób Niepełnosprawnych (klasa liczy 10 saksofonistów). W obecnej chwili Janusz prowadzi również kameralny zespół muzyczny ECEKON Standard Jazz Band, gdzie grają uczestnicy programu Ecekon.

 Do zobaczenia :)

Zespół Saxon