Wszelkie prawa zastrzeżone

Żaden fragment publikacji (zawartość taka jak: tekst, grafika, logotypy, ikony, obrazy, zdjęcia, pliki audio, wideo, pliki z danymi, prezentacje oraz wszelkie inne dane) prezentowany na stronie www.centrumzespolow.pl nie może być powielany lub rozpowszechniany w żadnej formie i w żaden sposób bez uprzedniego zezwolenia. Wszelkie znaki towarowe, znaki graficzne, nazwy własne, logotypy i inne dane są chronione prawem autorskim i należą do ich właścicieli.

WESELA - BANKIETY - KONCERTY

Serdecznie witamy,

Jesteśmy grupą, która pracuje razem od kilku lat i mamy już za sobą wiele zrealizowanych i udanych imprez. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, zgodnie z jego oczekiwaniami i potrzebami. Oferujemy bardzo zróżnicowany repertuar utworów polskich oraz zagranicznych, najlepsze, znane i lubiane hity od lat 60 po współczesne. Żaden gatunek muzyczny nie jest nam obcy, w naszej ofercie znajdą Państwo utwory dyskotekowe, góralskie, rock&rollowe, biesiadne, latynoskie oraz disco polo. Oczywiście jesteśmy otwarci na nowe propozycje muzyczne, które z chęcią przygotujemy dla każdego wymagającego klienta.

Oferujemy również konferansjerkę: prowadzenie oczepin, organizowanie konkursów, dedykacje muzyczne, przemówienia, KARAOKE itp. Blok muzyczny składa się z minimum ośmiu utworów a przerwy trwają 10 minut, podczas których włączamy muzykę mechaniczną.

Zespół tworzą trzy charyzmatyczne osoby, które podchodzą do swojej pracy odpowiedzialnie i z pełnym zaangażowaniem.

Skład zespołu:

  • Agnieszka - absolwentka Studium Musicalowego Capitol przy Teatrze Muzycznym we Wrocławiu. Na co dzień pracuje w Placówce Wsparcia Rodziny i Dziecka Światłowcy w Gdyni, gdzie zaraża dzieci i młodzież pozytywną energią.  Spontaniczna, wesoła, lubiąca nowe wyzwania. Współpracująca z zespołem Ravel, który został finalistą odcinka O! polskich przebojów w 2017 roku.
  • Dominik - student II roku Akademii Muzycznej w Gdańsku na wydziale Wokalno-Aktorskim, specjalności musical. Absolwent Szkoły Muzycznej I stopnia w klasie gitary klasycznej. Jego pasją jest śpiew oraz aktorstwo. Brał udział w licznych konkursach wokalnych, w których niejednokrotnie zdobywał tytuł laureata. W czasach szkolnych również zdobywca nagród na konkursach recytatorskich i krasomówczych. Jako gimnazjalista udzielał się w sekcji wokalnej szkolnego zespołu wokalno – aktorskiego, który rokrocznie wystawiał autorskie spektakle musicalowe, również dla publiczności zewnętrznej. Na co dzień energiczny, ambicjonalnie podchodzący do każdego zadania, zawsze uśmiechnięty bez względu na złą pogodę ;)  
  • Piotr – z zawodu klarnecista, saksofonista (alt, tenor), wodzirej z kilkunastoletnim doświadczeniem w prowadzeniu wesel oraz imprez rozrywkowych. Muzyką zajmuje się od dziecka. Jego ulubionymi stylami muzycznymi są Jazz, Rock and Roll i Latino.

Repertuar, zabawy, konkursy oraz prowadzenie ustalamy podczas spotkania.

Zapraszamy do współpracy :)

Zespół ROXON