Wszelkie prawa zastrzeżone

Żaden fragment publikacji (zawartość taka jak: tekst, grafika, logotypy, ikony, obrazy, zdjęcia, pliki audio, wideo, pliki z danymi, prezentacje oraz wszelkie inne dane) prezentowany na stronie www.centrumzespolow.pl nie może być powielany lub rozpowszechniany w żadnej formie i w żaden sposób bez uprzedniego zezwolenia. Wszelkie znaki towarowe, znaki graficzne, nazwy własne, logotypy i inne dane są chronione prawem autorskim i należą do ich właścicieli.WESELA - BANKIETY - KONCERTY

Serdecznie witamy,

Jesteśmy grupą, która pracuje razem od kilku lat i mamy już za sobą wiele zrealizowanych i udanych imprez. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, zgodnie z jego oczekiwaniami i potrzebami. Oferujemy bardzo zróżnicowany repertuar utworów polskich oraz zagranicznych, najlepsze, znane i lubiane hity od lat 60 po współczesne. Żaden gatunek muzyczny nie jest nam obcy, w naszej ofercie znajdą Państwo utwory dyskotekowe, góralskie, rock&rollowe, biesiadne, latynoskie oraz disco polo. Oczywiście jesteśmy otwarci na nowe propozycje muzyczne, które z chęcią przygotujemy dla każdego wymagającego klienta.

Oferujemy również konferansjerkę: prowadzenie oczepin, organizowanie konkursów, dedykacje muzyczne, przemówienia, KARAOKE itp. Blok muzyczny składa się z minimum siedmiu utworów a przerwy trwają 10 minut, podczas których włączamy muzykę mechaniczną.

Zespół tworzą trzy charyzmatyczne osoby, które podchodzą do swojej pracy odpowiedzialnie i z pełnym zaangażowaniem.

Skład zespołu:

  • Ola - wokalistka, pianistka, studentka Akademii Muzycznej w Gdańsku na wydziale wokalno-aktorskim specjalność MUSICAL. Członek Chóru Fantazja, z którym wygrywała prestiżowe festiwale, energetyczna i przebojowa.
  • Marcinwokalista, gitarzysta, student Akademii Muzycznej w Gdańsku im. Stanisława Moniuszki na wydziale wokalno-aktorskim o specjalności Jazz. Niezwykła popowa barwa głosu, młodzieńczy entuzjazm, zapał i duże zaangażowanie sprawiają, że stanowi on imprezową mieszankę wybuchową !  
  • Piotr – z zawodu klarnecista, saksofonista (alt, tenor), wodzirej z kilkunastoletnim doświadczeniem w prowadzeniu wesel oraz imprez rozrywkowych. Muzyką zajmuje się od dziecka. Jego ulubionymi stylami muzycznymi są Jazz, Rock and Roll i Latino.

Repertuar, zabawy, konkursy oraz prowadzenie ustalamy podczas spotkania.

Zapraszamy do współpracy :)

Zespół ROXON