Wszelkie prawa zastrzeżone

Żaden fragment publikacji (zawartość taka jak: tekst, grafika, logotypy, ikony, obrazy, zdjęcia, pliki audio, wideo, pliki z danymi, prezentacje oraz wszelkie inne dane) prezentowany na stronie www.centrumzespolow.pl nie może być powielany lub rozpowszechniany w żadnej formie i w żaden sposób bez uprzedniego zezwolenia. Wszelkie znaki towarowe, znaki graficzne, nazwy własne, logotypy i inne dane są chronione prawem autorskim i należą do ich właścicieli.

WESELA - BANKIETY - KONCERTY 

Witamy Szanownych Klientów,

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich klientów, którzy stawiają na: zawodowe wokale, konferansjerkę na wysokim poziomie, zróżnicowany i bogaty repertuar, zgraną i wesołą ekipę :)

W naszym repertuarze znajdą Państwo wiele znanych, tanecznych utworów od lat 60 po współczesne, polskie i zagraniczne gatunki m.in. : biesiada, disco polo, disco lat 80, 90, pop, rock, musical, hiszpańskie, góralskie i wiele innych.

Prowadzimy konferansjerkę w sposób uzgodniony z klientem i według jego sugestii. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem muzycznym oraz oświetleniem scenicznym.

Nasz skład:

  • Ewelina – wokalistka, aktorka, tancerka, absolwentka Studium Wokalno-Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni. Jej największą pasją jest muzyka, śpiew i aktorstwo. Brała udział w wielu prestiżowych spektaklach musicalowych i wydarzeniach muzycznych min. "Notredame de Paris Teatr Muzyczny w Gdyni reż. Gilles Maheu, „Zły”, reż. W. Kościelniak, „Ghost”, reż. T. Dutkiewicz, „Koncert Sylwestrowy”, reż. B. Szyc (2015). Posiada szeroką skalę głosu oraz wieloletnie doświadczenie w branży muzycznej, uczestniczka wielu warsztatów wokalnych, jest zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do życia oraz ludzi.
  • Jacek – wokalista, wodzirej, gitarzysta, z wieloletnim doświadczeniem scenicznym, ciekawa barwa głosu, potrafi porwać najbardziej opornych gości do wspólnej zabawy.
  • Kamil – wokalista, klawiszowiec, aktor. Absolwent Studium Wokalno-Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni. Przed studiami aktorskimi – założyciel, aktor mazowieckiego kabaretu E-MKA. Uczestniczył w inscenizacjach artystycznych na ŚDM w Krakowie. Zadebiutował na deskach Teatru Miejskiego im. Witolda Gombrowicza w Gdyni w spektaklu “Antygona”. Role: Ksiądz – ” Pobudka” Teatr Muzyczny w Gdyni reż. Małgorzata Ryś Eteokles – “Antygona” Teatr Miejski w Gdyni reż. Leszek Mądzik Maurycy – “Biesy” Teatr Miejski w Gdyni reż. Krzysztof Babicki Animator ruchu – ” Wroniec” Ostrołęckie Centrum Kultury reż. Wojciech Kraszewski Aktor w inscenizacji artystycznej na ŚDM w Krakowie

Na życzenie klienta przesyłamy repertuar, zabawy oraz konkursy drogą e-mail.

Zapraszamy Państwa do współpracy :)

pozdrawiamy i do zobaczenia

Zespół Larson