Wszelkie prawa zastrzeżone

Żaden fragment publikacji (zawartość taka jak: tekst, grafika, logotypy, ikony, obrazy, zdjęcia, pliki audio, wideo, pliki z danymi, prezentacje oraz wszelkie inne dane) prezentowany na stronie www.centrumzespolow.pl nie może być powielany lub rozpowszechniany w żadnej formie i w żaden sposób bez uprzedniego zezwolenia. Wszelkie znaki towarowe, znaki graficzne, nazwy własne, logotypy i inne dane są chronione prawem autorskim i należą do ich właścicieli.
WESELA - BANKIETY - KONCERTY 

Witamy Szanownych Klientów,

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich klientów, którzy stawiają na: świetne wokale, zawodowe granie na wielu instrumentach, mega szeroki, zróżnicowany i bogaty repertuar, profesjonalne prowadzenie, zgraną i wesołą ekipę :)

W naszym repertuarze znajdą Państwo wiele znanych, tanecznych utworów od lat 60 po współczesne, polskie i zagraniczne, m.in. takie gatunki jak: biesiada, disco polo, disco lat 80, pop, rock, góralskie i wiele innych.

Prowadzimy konferansjerkę w sposób uzgodniony z klientem i według jego sugestii. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem muzycznym oraz oświetleniem scenicznym.

  • Agnieszka – wokalistka, jej największą pasją jest muzyka i wszystko co z nią związane, brała udział w wielu prestiżowych koncertach, posiada szeroką skalę głosu oraz wieloletnie doświadczenie w branży muzycznej, uczestniczka wielu warsztatów wokalnych, jest zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do życia oraz ludzi.   
  • Janusz – wokalista, wodzirej, klawiszowiec, gitarzysta, z bardzo dużym doświadczeniem muzycznym, ciekawa, ciepła i pełna barwa głosu, posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu wesel, doskonale się sprawdza jako wodzirej, który potrafi porwać wszystkich gości do wspólnej zabawy, muzyką zajmuje się od 15 roku życia, jego motto muzyczne: dobrej muzyki nie wyrazisz słowami. 
  • Grzegorz – wokalista, klawiszowiec, klarnecista, saksofonista, najwyższy w zespole, całe 198 cm. Wesoły, pełen energii, rozrywkowy, skromny, spontaniczny z poczuciem humoru. Z muzyką związany od 8 roku życia, a kilka lat później ukończył szkołę I i II stopnia w klasie klarnetu i fortepianu. Obecnie aranżer i kompozytor w szeroko pojętej muzyce Disco Dance i nie tylko. Jego inspiracje muzyczne to światowi DJ-e tj. ATB, Armin Van Buuren i wielu innych, największe jego pasje to muzyka taneczna oraz granie na instrumentach klawiszowych. Pierwsze wesele zagrał w wieku 16 lat i tak jest do dzisiaj. 

Na życzenie klienta przesyłamy repertuar, zabawy oraz konkursy drogą e-mail.

Zapraszamy Państwa do współpracy :)

pozdrawiamy i do zobaczenia

Zespół Larson