Wszelkie prawa zastrzeżone

Żaden fragment publikacji (zawartość taka jak: tekst, grafika, logotypy, ikony, obrazy, zdjęcia, pliki audio, wideo, pliki z danymi, prezentacje oraz wszelkie inne dane) prezentowany na stronie www.centrumzespolow.pl nie może być powielany lub rozpowszechniany w żadnej formie i w żaden sposób bez uprzedniego zezwolenia. Wszelkie znaki towarowe, znaki graficzne, nazwy własne, logotypy i inne dane są chronione prawem autorskim i należą do ich właścicieli.

WESELA - BANKIETY - IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

Witamy serdecznie,

Jesteśmy grupą młodych, uzdolnionych muzyków, wykształconych wokalistów o artystycznych duszach z wielkimi pasjami i zamiłowaniem do muzyki, tańca i aktorstwa. Każdy z nas czerpie wzorce z różnych gatunków muzycznych dlatego dysponujemy bardzo szerokim i zróżnicowanym repertuarem. Każdą uroczystość traktujemy indywidualnie i wsłuchujemy się w to czego oczekuje każdy klient z osobna.

Nasz skład:  

  • Igawokalistka, charyzmatyczna i przebojowa, posiada fantastyczną i bardzo uniwersalną barwę głosu. Ukończyła Szkołę Muzyczną I stopnia w Kartuzach w klasie gitary. Występowała na deskach Opery Bałtyckiej. Jest  laureatką "Szansy na Sukces" programu TVP 2 w 2010 r., wystąpiła wraz z Anią Wyszkoni i zespołem Łzy. W 2010 r. wydala z zespołem "Mlodzezna" płytę utworów kaszubskich, m.in Detczci, detczci. Jest laureatką Idola Kaszubskiego w roku 2014 r. W 2019 r. wystąpiła w trio "3 melodi" w programie  "All Together Now, Śpiewajmy razem", gdzie doszły do półfinału.
  • Bartek – wokalista, gitarzysta, aktor, absolwent Studium Wokalno-Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni. Występował na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni w takich spektaklach jak: Grease, Shrek, Skrzypek na dachu, Pamiętnik z Powstania Warszawskiego, Czyż nie dobija się koni, Klub Kawalerów. Ostatnio można było zobaczyć go w sztuce "O miłości... absolutnie wszystko według Mistrza Wojciecha Młynarskiego" w Gdyńskim Centrum Kultury. Laureat wielu nagród na konkursach wokalnych. Uczestnik festiwali teatralnych i muzycznych, takich jak: Festiwal Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, czy Festiwal Żołnierzy Wyklętych w Gdyni w 2016 roku. Udzielał głosu przy wielu reklamach telewizyjnych, jak i radiowych. Uczestnik programu telewizyjnego The Voice of Poland. Pasjonuje go teatr i śpiew, które są najważniejszą częścią jego życia zawodowego.
  • Grzegorz – wokalista, klawiszowiec, akordeonista, absolwent Studium Wokalno-Aktorskiego w Gdyni, konferansjer/wodzirej, prowadzi biesiady akordeonowe przy stołach.  

Oferujemy:

- zawodowe wokale

- profesjonalne prowadzenie uroczystości

- biegłe prowadzenie w języku angielskim

- przyśpiewki ludowe i biesiadę akordeonową przy stołach

- szeroką gamę konkursów oraz zabaw integracyjnych

- możliwość wynajęcia dodatkowo zawodowego saksofonisty

- szeroki repertuar od lat 60 po współczesne hity polskie oraz zagraniczne

(pop, pop-rock, dance, latino, disco-polo, szanty, kaszubskie, biesiada, folk, reggae, jazz, musical) 

 

Do miłego zobaczenia :)

Zespół Gramp