Wszelkie prawa zastrzeżone

Żaden fragment publikacji (zawartość taka jak: tekst, grafika, logotypy, ikony, obrazy, zdjęcia, pliki audio, wideo, pliki z danymi, prezentacje oraz wszelkie inne dane) prezentowany na stronie www.centrumzespolow.pl nie może być powielany lub rozpowszechniany w żadnej formie i w żaden sposób bez uprzedniego zezwolenia. Wszelkie znaki towarowe, znaki graficzne, nazwy własne, logotypy i inne dane są chronione prawem autorskim i należą do ich właścicieli.WESELA - BANKIETY - IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

Witamy serdecznie,

Jesteśmy grupą młodych, uzdolnionych muzyków, wykształconych wokalistów o artystycznych duszach z wielkimi pasjami i zamiłowaniem do muzyki, tańca i aktorstwa. Każdy z nas czerpie wzorce z różnych gatunków muzycznych dlatego dysponujemy bardzo szerokim i zróżnicowanym repertuarem. Każdą uroczystość traktujemy indywidualnie i wsłuchujemy się w to czego oczekuje każdy klient z osobna.

Nasz skład:  

  • Natalia – wokalistka, absolwentka Państwowego Policealnego Studium Wokalno-Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni. Jej największą pasją jest musical, który jest wielką częścią jej życia zawodowego oraz związanych z nim planów. Już jako adeptce, cyklicznie występuje na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni m.in. w takich spektaklach jak Grease oraz Shrek. Wokalistka o szerokiej, pełnej skali głosu. Brała udział w wielu projektach teatralnych. Swój warsztat szlifowała już przed szkołą, podczas warsztatów wokalnych i aktorskich. Już od najmłodszych lat udzielała swojego głosu do reklam radiowych. Energiczna i kreatywna, stale rozwijająca swoje umiejętności i pasje. 

Natalia wystąpiła w programie The Voice of Poland edycja 2018,  swoim fantastycznym wykonem zagwarantowała sobie przejście do kolejnego etapu, odwróciły się 4 fotele !

  • Bartek – wokalista, gitarzysta, aktor, absolwent Studium Wokalno-Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni. Występował na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni w takich spektaklach jak: Grease, Shrek, Skrzypek na dachu, Pamiętnik z Powstania Warszawskiego, Czyż nie dobija się koni, Klub Kawalerów. Ostatnio można było zobaczyć go w sztuce "O miłości... absolutnie wszystko według Mistrza Wojciecha Młynarskiego" w Gdyńskim Centrum Kultury. Laureat wielu nagród na konkursach wokalnych. Uczestnik festiwali teatralnych i muzycznych, takich jak: Festiwal Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, czy Festiwal Żołnierzy Wyklętych w Gdyni w 2016 roku. Udzielał głosu przy wielu reklamach telewizyjnych, jak i radiowych. Uczestnik programu telewizyjnego The Voice of Poland. Pasjonuje go teatr i śpiew, które są najważniejszą częścią jego życia zawodowego.
  • Grzegorz – wokalista, klawiszowiec, akordeonista, absolwent Studium Wokalno-Aktorskiego w Gdyni, konferansjer/wodzirej, prowadzi biesiady akordeonowe przy stołach.  

Oferujemy:

- zawodowe wokale

- profesjonalne prowadzenie uroczystości

- biegłe prowadzenie w języku angielskim

- przyśpiewki ludowe i biesiadę akordeonową przy stołach

- szeroką gamę konkursów oraz zabaw integracyjnych

- możliwość wynajęcia dodatkowo zawodowego saksofonisty

- szeroki repertuar od lat 60 po współczesne hity polskie oraz zagraniczne

(pop, pop-rock, dance, latino, disco-polo, szanty, biesiada, folk, reggae, jazz, musical) 

 

Do miłego zobaczenia :)

Zespół Gramp