Wszelkie prawa zastrzeżone

Żaden fragment publikacji (zawartość taka jak: tekst, grafika, logotypy, ikony, obrazy, zdjęcia, pliki audio, wideo, pliki z danymi, prezentacje oraz wszelkie inne dane) prezentowany na stronie www.centrumzespolow.pl nie może być powielany lub rozpowszechniany w żadnej formie i w żaden sposób bez uprzedniego zezwolenia. Wszelkie znaki towarowe, znaki graficzne, nazwy własne, logotypy i inne dane są chronione prawem autorskim i należą do ich właścicieli.WESELA - BANKIETY - KONCERTY 

Witamy serdecznie,

Jesteśmy zgranym, doświadczonym zespołem, który daje z siebie wszystko, aby zapewnić usługi na jak najwyższym poziomie w obszarze oprawy muzyczno-wokalnej, konferansjerki, zapewnienia profesjonalnego sprzętu muzycznego oraz oświetlenia scenicznego. Jesteśmy kulturalni, charyzmatyczni, energiczni, pełni pomysłów i otwarci na wszelkie propozycje i sugestie klientów. 

Nasze atuty to: zawodowe głosy, doświadczenie nie tylko wokalno-instrumentalne ale również sceniczne, szeroki repertuar od lat 60 po współczesne gatunki, dla młodszego i starszego pokolenia, konferansjerka na wysokim poziomie również w języku angielskim, szeroki wachlarz zabaw integracyjnych, konkursów, świetny kontakt z publicznością, pasja i całkowite zaangażowanie.   

Nasz skład:  

  • Marta – wokalistka, pianistka, wesoła, miła i zawsze uśmiechnięta. Absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku im. Stanisława Moniuszki na wydziale wokalno-aktorskim, specjalność - musical. Aktorka teatralna, zaangażowana w wiele projektów musicalowych na deskach teatrów warszawskich oraz trójmiejskich, aktorka musicalowa w teatrze ROMA. Brała udział w wielu prestiżowych festiwalach, koncertach, galach i musicalach na terenie woj. pomorskiego. Laureatka Międzynarodowego Festiwalu Piosenki im. Anny German. Uczestniczka programów telewizyjnych "Mam talent" oraz X-Factor, występy wokalne w programie "Jaka to melodia".  
  • Tomek – wokalista, gitarzysta, ćwierćfinalista V edycji programu The Voice of Poland w drużynie Marka Piekarczyka. Z zawodu jest informatykiem, lecz jego prawdziwą pasją jest muzyka i wszystko co z nią związane. Tomek utożsamia się z szeroko pojętą muzyką rockową, jednak nie ogranicza się tylko do jednego gatunku. Jak sam mówi, śpiewa wszystko to co piękne i co daje innym radość. Ma nadzieję, że udział w programie pozwoli mu zająć się muzyką nie tylko hobbystycznie ale będzie mógł poświecić pasji cały swój czas. Cechują go spontaniczność, poczucie humoru i żywiołowość. 
  • Heniek – wodzirej, wokalista, gitarzysta, muzyk sesyjny, brał udział w wielu projektach muzycznych, współpracował ze znanymi muzykami trójmiejskiej sceny.  

 

Repertuar oraz wykaz zabaw przesyłamy na życzenie klienta.

Zachęcamy do wyboru naszego zespołu :)

Do zobaczenia

Zespół Fander