Wszelkie prawa zastrzeżone

Żaden fragment publikacji (zawartość taka jak: tekst, grafika, logotypy, ikony, obrazy, zdjęcia, pliki audio, wideo, pliki z danymi, prezentacje oraz wszelkie inne dane) prezentowany na stronie www.centrumzespolow.pl nie może być powielany lub rozpowszechniany w żadnej formie i w żaden sposób bez uprzedniego zezwolenia. Wszelkie znaki towarowe, znaki graficzne, nazwy własne, logotypy i inne dane są chronione prawem autorskim i należą do ich właścicieli.

Serdecznie witamy na naszym profilu

Zespół muzyczny DREAM to obsługa na wysokim poziomie wszelkich imprez tanecznych. Granie i śpiewanie oraz zabawianie gości sprawia nam ogromną przyjemność i satysfakcję ! Prowadzimy imprezy z kulturą, humorem i wyczuciem dobrego smaku. Nasz repertuar jest szeroki i różnorodny, także każdy z Państwa znajdzie coś dla siebie, aby przeżyć wspaniałą zabawę i niezapomniane wrażenia.

Nasz skład:

  • Ania - studentka Wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej w Gdańsku, specjalność: musical. Ekstrawertyczka o mocnym i głębokim głosie, potrafi zagadać każdego, sympatyczna, wesoła i zawsze uśmiechnięta. Uwielbia piesze wędrówki po górach, jazdę na rolkach i łyżwach figurowych. W latach 2017-2019 była zatrudniona w firmie New Entartainment, prowadząc eventy intelektualno-rozrywkowe na terenie Szczecina i Trójmiasta. Obok jej energii i temperamentu nikt nie przejdzie obojętnie !  
  • Rafał - wokalista, gitarzysta, który w zespole muzycznym gra od 6 lat. Gitara elektryczna to jego ukochany instrument, z którym spędza każdą wolną chwilę. Inspiracje czerpie głównie z takich zespołów jak : Dream Theater, Whitesnake, Eddie Van Halen, Scorpions, Bon Jovi, Deep Purple i wiele innych. Jego idolem jest John Petrucci, David Coverdale, Freddy Mercury i Celine Dion. Cały czas stara się poszerzać swoje umiejętności gry na gitarze.
  • Dawid - wokalista, klawiszowiec, aktor, tancerz, konferansjer. Absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku na wydziale wokalno-aktorskim kierunek Musical. Obecnie występuje jako aktor musicalowy na deskach kilku teatrów w Polsce. Ma na koncie kilka poważnych głównych ról, min. w musicalach: "Czarownice z Eastwick" Teatr Syrena, "Schatzinsel" Uckermärkische Bühnen Schwedt, Niemcy, "Rodzina Adamsów" Teatr Syrena, "Zemsta", "Balladyna", "Pinokio" Teatr Monumet Productions, "Prettty Woman" Krakowski Teatr Variete. Niezwykła barwa głosu, młodzieńczy entuzjazm i duże doświadczenie sceniczne sprawiają, że stanowi nie tyle nieodłączny element zespołu, co czyni go jeszcze bardziej ekscytującą mieszanką w zakresie szeroko pojętej rozrywki. 

Możliwość wynajęcia dodatkowo perkusisty

W naszym repertuarze znajdziecie Państwo muzykę od lat 60-tych po utwory współczesne, znane hity wszechczasów zarówno polskie jak i anglojęzyczne a także włoskie i francuskie. Nie zabraknie również największych szlagierów muzyki disco polo oraz polskiej biesiady. Posiadamy bogatą gamę zabaw i konkursów, szczegóły dotyczące prowadzenia oraz repertuaru omawiamy podczas spotkania.

Zapraszamy do współpracy

Zespół DREAM