Wszelkie prawa zastrzeżone

Żaden fragment publikacji (zawartość taka jak: tekst, grafika, logotypy, ikony, obrazy, zdjęcia, pliki audio, wideo, pliki z danymi, prezentacje oraz wszelkie inne dane) prezentowany na stronie www.centrumzespolow.pl nie może być powielany lub rozpowszechniany w żadnej formie i w żaden sposób bez uprzedniego zezwolenia. Wszelkie znaki towarowe, znaki graficzne, nazwy własne, logotypy i inne dane są chronione prawem autorskim i należą do ich właścicieli.

Witamy serdecznie

na profilu zespołu Crazy

W naszym repertuarze znajdą Państwo niezapomniane klasyki rock’n’rolla, przeboje lat 80, 90 zarówno polskie jak i zagraniczne, utwory biesiadne, Disco Polo oraz NOWOŚCI czyli wszystko to, co łączy pokolenia i daje efekt zintegrowanej, niezapomnianej zabawy.

Prowadzimy całą uroczystość:

  • zabawy
  • konkursy
  • oczepiny
  • biesiada

W pełni się angażujemy, dużo gramy i potrafimy zachować klasę.

Zespół Crazy tworzą:

  • Angelika – wokalistka z zamiłowania i wykształcenia, z doświadczeniem scenicznym. Brała udział w produkcjach Teatru Muzycznego w Gdyni ( Chłopi, My fair lady, Shrek, Szwoleżerowie) oraz w spektaklu niemieckojęzycznym w Uckermarkische Buhnen in Schwedt. Uczestniczka programów telewizyjnych „X-factor” oraz „Deutschland sucht den Superstar”. Żywiołowa i zawsze uśmiechnięta, stale pracująca nad własnym rozwojem muzyczno-wokalnym. 
  • Marcin - wokalista, gitarzysta, absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku wydział wokalno-aktorski, kierunek Jazz. Ciekawa barwa głosu, świetna technika śpiewania, młodzieńcza charyzma, stanowi nie tyle nieodłączne ogniwo zespołu, co czyni go jeszcze bardziej ekscytującą mieszanką. 
  • Romek – wokalista, klawiszowiec z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu wesel. Muzyką zajmuje się od 6 roku życia. Ma ukończone studia muzyczne - gra na fortepianie, prowadzi działalność nie tylko sceniczną, ale także edukacyjną, oprócz tego zajmuje się kompozycją i aranżowaniem. Jego motto muzyczne to: "muzyka może burzyć mury, budować miasta, ale najcenniejsze - gdy wznosi ludzkie serca".

Mamy nadzieję, że przypadnie Państwu do gustu nasz styl i nasze demo a nam zaszczyt uświetnienia Waszego święta.

Do zobaczenia !

Zespół Crazy