Wszelkie prawa zastrzeżone

Żaden fragment publikacji (zawartość taka jak: tekst, grafika, logotypy, ikony, obrazy, zdjęcia, pliki audio, wideo, pliki z danymi, prezentacje oraz wszelkie inne dane) prezentowany na stronie www.centrumzespolow.pl nie może być powielany lub rozpowszechniany w żadnej formie i w żaden sposób bez uprzedniego zezwolenia. Wszelkie znaki towarowe, znaki graficzne, nazwy własne, logotypy i inne dane są chronione prawem autorskim i należą do ich właścicieli.

WESELA * BANKIETY * EVENTY * KONCERTY

 Zespół muzyczny Allabama swoją ofertę kieruje do bardzo WYMAGAJĄCYCH klientów, którzy oczekują:

- zawodowych, utalentowanych wokalistów,

- profesjonalnych muzyków z zamiłowania i wykształcenia,

- prowadzenia na kulturalnym poziomie, z humorem a zarazem z wyczuciem dobrego smaku,

- dodatkowych atrakcji - Elvis Presley Show, Shakin Stevens Show

- biegłego prowadzenia w języku angielskim,

- mega szerokiego repertuaru.   

Muzycy z wieloletnim doświadczeniem scenicznym występują jako support przed znanymi artystami polskiej sceny muzycznej a także nagrywają własne utwory. Zespół współpracuje z TVN i TVP oraz z poważnymi firmami eventowymi organizującymi imprezy dla polskiego biznesu oraz showbiznesu. Muzycy zespołu zajęli II finałowe miejsce w polskich preselekcjach Eurowizja 2011.  

Zespół dysponuje najwyższej klasy sprzętem muzycznym renomowanych firm zachodnich - info na podstronie SPRZĘT

Skład zespołu dostosowywany jest do oczekiwań klienta w zależności od wymagań, możliwość wynajęcia od 3 do 4 muzyków.

  • Darek - manager zespołu, wokalista, gitarzysta - zajmuje się grą i zawodowym śpiewaniem od najmłodszych lat, wokal 4 oktawy i 1/2 nuty, zachwyca niezwykłą i niespotykaną barwą głosu, ćwierćfinalista I edycji programu "Mam Talent", gość programu Dzień Dobry TVN, występy artystyczne w programie "Kuba Wojewódzki Show".
  • Ola - wokalistka, pianistka - absolwentka Akademii Muzycznej im. S. Moniuszki w Gdańsku wydziału wokalno-aktorskiego specjalności musical, absolwentka Akademii Muzycznej w Łodzi, wydział wokalno-aktorski, specjalność musical, studia magisterskie dyplom z wyróżnieniem, posiada mocny, czterooktawowy głos o pełnej barwie, śpiewa od najmłodszych lat, występowała na wielu prestiżowych konkursach wokalnych, młodzieńcza ekspresja sceniczna, sympatyczna, odpowiedzialna i pełna wdzięku. Posiada wieloletnie doświadczenie sceniczne.
  • saksofonista (alt, tenor, baryton), akordeonista, bongosy, tamburyn - muzyk z wykształcenia i zamiłowania, grał na międzynarodowych statkach turystycznych, wszechstronnie uzdolniony multiinstrumentalista.
  • perkusista - jest absolwentem wydziału instrumentalnego Akademii Muzycznej w Gdańsku (klasyka) oraz w Hanowerze (jazz/rock/pop) gry na instrumentach perkusyjnych. Brał udział w wielu prestiżowych projektach muzycznych i koncertowych jako muzyk sesyjny, zajął II miejsce na Ogólnopolskim Przeglądzie Perkusistów w Opolu.

Repertuar zespołu jest bardzo wszechstronny, począwszy od lat 60 szczególnie uwielbiane rock&rolle i ballady, lata 70, disco lat 80, specyficzne lata 90, współczesne lata, DISCO POLO, GÓRALSKIE, rockowe, anglojęzyczne, włoskie, francuskie, a co najważniejsze zespół Allabama poszerza swój repertuar o NOWOŚCI oraz ulubione utwory każdego klienta !

Jeśli zainteresowali się Państwo naszą ofertą to zapraszamy na spotkanie, podczas którego zaprezentujemy nasze materiały z występów na żywo. Podczas spotkania omawiamy wszystkie szczegóły dotyczące preferowanego składu, kosztów, przebiegu imprezy, prowadzenia, repertuaru itp. Jesteśmy bardzo elastyczni i dostosowujemy się do sugestii i oczekiwań każdego Klienta.

Zespół Muzyczny Allabama

Zespół Allabama
  Znalezione obrazy dla zapytania facebook