Wszelkie prawa zastrzeżone

Żaden fragment publikacji (zawartość taka jak: tekst, grafika, logotypy, ikony, obrazy, zdjęcia, pliki audio, wideo, pliki z danymi, prezentacje oraz wszelkie inne dane) prezentowany na stronie www.centrumzespolow.pl nie może być powielany lub rozpowszechniany w żadnej formie i w żaden sposób bez uprzedniego zezwolenia. Wszelkie znaki towarowe, znaki graficzne, nazwy własne, logotypy i inne dane są chronione prawem autorskim i należą do ich właścicieli.Witamy !

Po przeprowadzeniu małego remanentu stworzyliśmy zespół, który spełni Państwa oczekiwania. Naszą pasją jest muzyka. Każdy z nas z wielkim zaangażowaniem podchodzi do pracy, co odzwierciedla się na zadowoleniu Państwa Młodych i Gości.

Mamy spore doświadczenia w branży muzycznej, nie tylko gramy na weselach, lecz również na imprezach plenerowych, koncertach oraz występujemy w różnych składach (rockowym, popowym, jazzowym). Mamy szeroki repertuar, który składa się z różnego rodzaju gatunków muzycznych. Posiadamy wysokiej klasy instrumenty, sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy, aby zawsze uzyskać jak najlepsze brzmienie oraz efekty wizualne.

Nasz zespół składa się z czterech osób i są to:

  • Karolina – wokalistka i wodzirejka – pełna gigantycznej energii dziewczyna, którą wszyscy uwielbiają i chcą Ją nam zawsze zabrać, ale nie oddamy :) Dodatkowo śpiewa w rockowym zespole.
  • Mariusz – wokalista i klawiszowiec – przepiękny, romantyczny głos z charakterystycznym zadziorem. Śpiewał w wielu zespołach m.in. Coolmenacya. P.S. Prywatnie jest masażystą :)
  • Adam – basista, wokalista i akordeonista – oj… dużo można tu napisać .... Gra od 3 roku życia, współkompozytor w zespole Farba (m.in. „Chcę tu zostać”), Sławka Bieńka, Kasi Popowskiej i wielu, wielu innych...
  • Marek – perkusista i kierownik zespołu - cały czas puka :) a czasami prywatnie gra na klawiszach. Nikt nie chce dać mu mikrofonu, także nie śpiewa ;). Pilnuje całej reszty, aby wszystko przebiegało zgodnie z planem. Uwielbia muzykę a zwłaszcza nowoczesny jazz, fusion i funky i w takich zespołach też grywał.

Zapraszamy Państwa do współpracy. Doradzimy i dostosujemy się do wszelkich potrzeb. Gwarantujemy dobrą zabawę !

Zespół Remanent