Wszelkie prawa zastrzeżone

Żaden fragment publikacji (zawartość taka jak: tekst, grafika, logotypy, ikony, obrazy, zdjęcia, pliki audio, wideo, pliki z danymi, prezentacje oraz wszelkie inne dane) prezentowany na stronie www.centrumzespolow.pl nie może być powielany lub rozpowszechniany w żadnej formie i w żaden sposób bez uprzedniego zezwolenia. Wszelkie znaki towarowe, znaki graficzne, nazwy własne, logotypy i inne dane są chronione prawem autorskim i należą do ich właścicieli.WESELA - BANKIETY - KONCERTY 

Witamy serdecznie,

Nasz skład to grupa ambitnych, wykształconych muzyków podchodzących do swojej pracy odpowiedzialnie, z wielkim zaangażowaniem, pasją i wiarą w to, że muzyka i śpiew daje poczucie wolności, szczęścia i radości :)  

  • Martyna – wokalistka, studentka III roku Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku na wydziale wokalno-aktorskim, specjalność musical. Swoje umiejętności doskonaliła na kursach i warsztatach pod okiem wielu doświadczonych profesorów. W wieku 16 lat rozpoczęła swoją edukację muzyczną i została laureatką wielu konkursów i festiwali muzycznych. Już 2017 roku zadebiutowała w operze „Verbum Nobile” wystawianej w Operze Bałtyckiej w Gdańsku. W tym samych roku uczestniczyła w koncercie piosenki aktorskiej Jacquesa Brela - „Miłość i więcej nic” w Gdańsku. W 2018 roku nawiązała współpracę z Teatrem Huta w Wołominie i obecnie gra główną rolę „Lustra” w musicalu „Bladolandia”. Od tego roku również współpracuje ze Szkołą Artystyczną Musical Broadway School, gdzie pełni rolę instruktora. Wesoła, sympatyczna optymistka, zawsze uśmiechnięta, potrafiąca rozruszać każde towarzystwo :)
  • Kuba – wokalista, student Akademii Muzycznej w Gdańsku na wydziale wokalno-aktorskim. Z muzyką związany od najmłodszych lat. Uczestnik wielu warsztatów wokalnych. Laureat licznych konkursów oraz festiwali. Miłośnik jazzu, funky oraz muzyki elektronicznej, jednak jako wokalista  dobrze odnajduje się w każdym gatunku muzycznym. Pozytywnie nastawiony do życia i pełen energii.
  • Sławek – wokalista, klawiszowiec, gitarzysta, wodzirej. Przygodę z muzyką rozpoczął od najmłodszych lat. Ukończył Szkołę Muzyczną I stopnia w Kartuzach, klasa skrzypiec i fortepianu. Obdarzony mocną, głęboką, niską i ciepłą barwą głosu. Muzyka dla niego to antidotum na wszystko. Śmiało twierdzi, że od muzyki piękniejsza jest tylko cisza. 

Nasz repertuar jest niezwykle wszechstronny od lat 60 po współczesne hity, śpiewamy wszyscy troje, każdy z nas preferuje inne style muzyczne co daje ogrom możliwości w doborze utworów, które z pewnością rozweselą wszystkich gości :)

Prowadzimy całą uroczystość zgodnie z sugestiami i preferencjami klientów.

Zapraszamy do współpracy :)

pozdrawiamy

Zespół Overton