Wszelkie prawa zastrzeżone

Żaden fragment publikacji (zawartość taka jak: tekst, grafika, logotypy, ikony, obrazy, zdjęcia, pliki audio, wideo, pliki z danymi, prezentacje oraz wszelkie inne dane) prezentowany na stronie www.centrumzespolow.pl nie może być powielany lub rozpowszechniany w żadnej formie i w żaden sposób bez uprzedniego zezwolenia. Wszelkie znaki towarowe, znaki graficzne, nazwy własne, logotypy i inne dane są chronione prawem autorskim i należą do ich właścicieli.WESELA - BANKIETY - KONCERTY 

Witamy serdecznie,

Nasz skład to grupa ambitnych, wykształconych muzyków, podchodzących do swojej pracy odpowiedzialnie, z wielkim zaangażowaniem, pasją i wiarą w to, że muzyka i śpiew daje poczucie wolności, szczęścia i radości :)  

  • Martyna – wokalistka, absolwentka Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku na wydziale wokalno-aktorskim, specjalność musical. W wieku 16 lat rozpoczęła swoją edukację muzyczną i została laureatką wielu konkursów i festiwali muzycznych. Zadebiutowała w zespole wokalno-tanecznym w Operze „Verbum Nobile” w reż. Ewy Iżykowskiej- Lipińskiej. W 2018 roku nawiązała współpracę z Teatrem Huta w Wołominie i zagrała główną rolę w musicalu „Bladolandia” w reż. Piotra Stawskiego. W tym samym roku uczestniczyła w koncercie piosenki aktorskiej Jacquesa Brela - „Miłość i więcej nic” w Akademii Muzycznej w Gdańsku. W grudniu 2018 roku zagrała rolę Cellise z musicalu „Godspell” w reż. dr Miłosza Gałaja. Spektakl został wstawiony z okazji 10-lecia istnienia musicalu na Akademii Muzycznej w Gdańsku. W 2020 r. wzięła udział w projekcie Muzyki Filmowej. Obecnie współpracuje z Teatrem Variete Muza w Koszalinie, gdzie wciela się w postać Anny German w fabularyzowanym koncercie „Anna i Anna”. Wesoła, sympatyczna optymistka, zawsze uśmiechnięta, potrafiąca rozruszać każde towarzystwo :)
  • Damian – wokalista, gitarzysta, absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku na wydziale wokalno-aktorskim, specjalność musical. Z muzyką związany od najmłodszych lat. Uczestnik wielu warsztatów wokalno-muzycznych. Miłośnik popu, pop-rocku, funky, jednak jako wokalista  dobrze odnajduje się w każdym gatunku muzycznym. Jego największą inspiracją był i jest Freddie Mercury z zespołu Queen. Solista w koncertach patriotycznych z Mławskim chórem Cantare. Brał udział w wielu warsztatach studio piosenki Metro działające przy studiu Buffo. Zadebiutował w zespole wokalno-tanecznym w Operze „Verbum Nobile” w reż. Ewy Iżykowskiej- Lipińskiej. W 2017 roku zagrał w musicalu "Funny Girl" w reż. dr Miłosza Gałaja. W grudniu 2018 roku zgrał w musicalu „Godspell” w reż. dr Miłosza Gałaja. Spektakl został wstawiony z okazji 10-lecia istnienia musicalu na Akademii Muzycznej w Gdańsku. W 2019 r. zagrał rolę porucznika niemieckiego w musicalu "Przebudzenie" w reż. Marka Puchowskiego. Pozytywnie nastawiony do życia, wesoły i pełen energii.
  • Sławek – wokalista, klawiszowiec, gitarzysta, wodzirej. Przygodę z muzyką rozpoczął od najmłodszych lat. Ukończył Szkołę Muzyczną I stopnia w Kartuzach, klasa skrzypiec i fortepianu. Obdarzony mocną, głęboką, niską i ciepłą barwą głosu. Muzyka dla niego to antidotum na wszystko. Śmiało twierdzi, że od muzyki piękniejsza jest tylko cisza. 

Nasz repertuar jest niezwykle wszechstronny od lat 60 po współczesne hity, śpiewamy wszyscy troje, każdy z nas preferuje inne style muzyczne co daje ogrom możliwości w doborze utworów, które z pewnością rozweselą wszystkich gości :)

Prowadzimy całą uroczystość zgodnie z sugestiami i preferencjami klientów.

Zapraszamy do współpracy :)

pozdrawiamy

Zespół Overton