Wszelkie prawa zastrzeżone

Żaden fragment publikacji (zawartość taka jak: tekst, grafika, logotypy, ikony, obrazy, zdjęcia, pliki audio, wideo, pliki z danymi, prezentacje oraz wszelkie inne dane) prezentowany na stronie www.centrumzespolow.pl nie może być powielany lub rozpowszechniany w żadnej formie i w żaden sposób bez uprzedniego zezwolenia. Wszelkie znaki towarowe, znaki graficzne, nazwy własne, logotypy i inne dane są chronione prawem autorskim i należą do ich właścicieli.WESELA - BANKIETY - KONCERTY 

Witamy serdecznie,

Nasz skład to grupa ambitnych, wykształconych muzyków podchodzących do swojej pracy odpowiedzialnie, z wielkim zaangażowaniem, pasją i wiarą w to, że muzyka i śpiew daje poczucie wolności, szczęścia i radości :)  

  • Agnieszka – wokalistka, instruktorka wokalna, pedagog, studentka pierwszego roku studiów magisterskich, specjalność musical na Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku w klasie ad. dr Beaty Koski. W roku 2007 ukończyła pierwszy stopień szkoły muzycznej w klasie skrzypiec. Doświadczenie artystyczne zdobywa biorąc udział w różnych przedsięwzięciach artystycznych: Koncert Musicalowy „I LOVE NEW YORK” w Teatrze Muzycznym w Łodzi, Rewia „Jutro będzie lepiej” w Teatrze na Plaży w Sopocie, rola Grace Lamb w musicalu „Fame” w Mazowieckim Teatrze Muzycznym, rola Tiny w spektaklu muzycznym w Gdańskim Archipelagu Kultury,spektakl „Zrób to tak”, rola Sylwii w spektaklu muzycznym „Zwyczajne Szaleństwa”, Starsza Julia z balkonikiem w spektaklu „O miłości… absolutnie wszystko według Mistrza Wojciecha Młynarskiego” w Centrum Kultury w Gdyni. W czerwcu 2017 roku zagra na deskach niemieckiego Teatru Uckermärkische Buchnen Schwedt w spektaklu „Luther – Zwischen Liebe, Tod und Teufel. Ein Pop-Musical”. Wesoła, sympatyczna optymistka, zawsze uśmiechnięta i otwarta do ludzi. 
  • Karol – wokalista, student Akademii Muzycznej w Gdańsku na wydziale wokalno-aktorskim  oraz Politechniki Gdańskiej na kierunku informatyka. Z muzyką związany od 7 roku życia, zaczynając od zespołu wokalnego „Sukces”. Uczestnik wielu warsztatów wokalnych. Laureat licznych konkursów oraz festiwali.  Odtwórca jednej z głównych ról w musicalu „Kochanie bez granic”. Miłośnik jazzu, funky oraz muzyki elektronicznej, jednak jako wokalista  dobrze odnajduje się w każdym gatunku muzycznym. Pozytywnie nastawiony do życia i pełen energii.
  • Sławek – wokalista, klawiszowiec, gitarzysta, przygodę z muzyką rozpoczął od najmłodszych lat. Ukończył Szkołę Muzyczną I stopnia w Kartuzach, klasa skrzypiec i fortepianu. Obdarzony mocną, głęboką, niską i ciepłą barwą głosu. Muzyka dla niego to antidotum na wszystko. Śmiało twierdzi, że od muzyki piękniejsza jest tylko cisza. 

Nasz repertuar jest niezwykle wszechstronny od lat 60 po współczesne hity, śpiewamy wszyscy troje, każdy z nas preferuje inne style muzyczne co daje ogrom możliwości w doborze utworów, które z pewnością rozweselą wszystkich gości :)

Prowadzimy całą uroczystość zgodnie z sugestiami i preferencjami klientów.

 

Zapraszamy do współpracy :)

pozdrawiamy

Zespół Overton