Wszelkie prawa zastrzeżone

Żaden fragment publikacji (zawartość taka jak: tekst, grafika, logotypy, ikony, obrazy, zdjęcia, pliki audio, wideo, pliki z danymi, prezentacje oraz wszelkie inne dane) prezentowany na stronie www.centrumzespolow.pl nie może być powielany lub rozpowszechniany w żadnej formie i w żaden sposób bez uprzedniego zezwolenia. Wszelkie znaki towarowe, znaki graficzne, nazwy własne, logotypy i inne dane są chronione prawem autorskim i należą do ich właścicieli.WESELA - BANKIETY - KONCERTY - STUDNIÓWKI - FESTYNY

Serdecznie witamy,

Nasz repertuar skierowany jest dla WSZYSTKICH :) od maluszków po starsze pokolenie. W naszym repertuarze posiadamy bardzo wiele znanych, tanecznych utworów, które usatysfakcjonują najbardziej wymagających klientów. Gramy same hity wszech czasów, począwszy od lat 60-tych po współczesne, zarówno polskie jak i zagraniczne, tak aby każdy mógł odnaleźć coś dla siebie. Wiele gatunków muzycznych nie stanowi dla nas problemu - utwory nowoczesne, dla starszego pokolenia, biesiadne, disco polo, góralskie, rockowe, popowe, ..... i wiele innych, i też na życzenie klienta.

Prowadzimy konferansjerkę w sposób wesoły a zarazem kulturalny i z wyczuciem dobrego smaku. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem muzycznym oraz urozmaiconym oświetleniem scenicznym.

  • Amal - wokalistka, absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku wydziału musical i choreografia, ukończyła również studia magisterskie na Akademii Muzycznej w Łodzi kierunek wokalistyka rozrywkowa, posiada przepiękną barwę i szeroką skalę głosu a swoją charyzmą i energią potrafi przyciągnąć do zabawy nawet najbardziej opornych gości ;) Półfinalistka pierwszej edycji popularnego programy TV Polsat All Together Now. Aktorka musicalowa, od września główna rola przy Teatrze Muzycznym im. Baduszkowej w Gdyni musical Hairspray jako Tracy.
  • Wojtek – wokalista, klawiszowiec. Absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku na wydziale wokalistyki jazzowej i estradowej. Ukończył Szkołę Muzyczną I-go stopnia w klasie fortepianu. Biegle odnajduje się w repertuarze popowym oraz soulowym. Ma za sobą wiele prestiżowych występów publicznych a swym głosem i osobowością zachwycił Justynę Steczkowską i Edytę Górniak, która przekonała go, aby zasilił jej drużynę w programie The Voice of Poland 2014. Półfinalista programu TVN "Mam Talent" 2013.
  • Grzegorz – fantastyczny gitarzysta, wokalista z kilkunastoletnim doświadczeniem scenicznym, współpracuje ze znanymi artystami z Trójmiasta.

Na życzenie klienta istnieje możliwość wynajęcia profesjonalnego perkusisty, z którym współpracujemy podczas występów koncertowych. 

Repertuar, zabawy, konkursy oraz prowadzenie omawiamy indywidualnie i dostosowujemy się do oczekiwań klienta.

Zapraszamy Państwa na spotkanie :)

Do zobaczenia

Zespół Modern