Wszelkie prawa zastrzeżone

Żaden fragment publikacji (zawartość taka jak: tekst, grafika, logotypy, ikony, obrazy, zdjęcia, pliki audio, wideo, pliki z danymi, prezentacje oraz wszelkie inne dane) prezentowany na stronie www.centrumzespolow.pl nie może być powielany lub rozpowszechniany w żadnej formie i w żaden sposób bez uprzedniego zezwolenia. Wszelkie znaki towarowe, znaki graficzne, nazwy własne, logotypy i inne dane są chronione prawem autorskim i należą do ich właścicieli.Witamy serdecznie !

Wierzymy, że zawartość tej strony pozwoli choć trochę przybliżyć charakter naszego zespołu i tym samym pomoże dokonać Państwu najlepszego wyboru, podczas poszukiwań tego co na imprezie stanowi sukces udanej zabawy !

Nasz skład:

  • Dorota - wokalistka i aktorka musicalowa, wodzirejka, dj-ka, absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku oraz Szkoły Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich w Warszawie. Gościnnie występująca na scenach teatralnych w całym kraju, grając nie tylko w spektaklach dla dorosłych, ale również i dla tych nieco młodszych widzów. Na co dzień specjalizuje się w prowadzeniu imprez karaoke. W branży eventowo-weselnej z dużym powodzeniem działa już od ponad 10 lat, dzięki czemu żadna impreza jej nie straszna . Swoją pozytywną energią i mocnym, charyzmatycznym wokalem rozrusza nawet tych najbardziej opornych imprezowiczów.
  • Karol - wokalista i aktor musicalowy, tancerz, gitarzysta z zamiłowania, absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku. Gościnnie występujący w teatrach w całym kraju, ale i poza jego granicami. Obecnie można go podziwiać w musicalu „Crazy for you” na deskach szczecińskiej Opery na Zamku oraz na deskach niemieckiego teatru Uckermärkische Bühnen w Schwedt. Posiadacz najwyższej klasy tanecznej w Polsce w stylu standardowym i latynoamerykańskim. Swoim żywiołowym usposobieniem na parkiecie na pewno rozrusza nie jednego gościa, zaś jego brzmiący głos i młodzieńczy entuzjazm wprawi w mocniejsze drganie nie jedno kobiecie serce.  Ale niestety drogie Panie - Karol nie jest już do wzięcia ;)
  • Zbyszek - pianista, akordeonista, wokalista, absolwent Szkoły Muzycznej II st. w Grudziądzu w klasie akordeonu. Przez 7 lat jego cennych wskazówek słuchali uczniowie Szkoły Muzycznej w Chełmnie, ale tak naprawdę to wesela zajęły mu znaczą część czasu, gdyż to im poświęcił 40 lat swojego życia. Można go nawet przez to nazwać weselnym weteranem ;) Niegdyś w wolnych chwilach komponował muzykę do kabaretów na terenie Olsztyna, ale teraz na co dzień odnajduje się w roli handlowca. Na weselach zaś bardzo ceni sobie tradycję, dzięki czemu każda biesiada w jego wykonaniu to wielka muzyczna uczta, a jego dźwięki grane na pianinie to idealne dopełnienie każdego utworu.

Jesteśmy artystycznie zakręceni, ale to dlatego, że każdy z nas kocha muzykę i grając oraz śpiewając może się spełniać i czerpać z tego radość oraz satysfakcję. Podchodzimy do naszej pracy bardzo poważnie i z pełną odpowiedzialnością a jednocześnie potrafimy się bawić muzyką i energetycznie integrować z rozbawionym towarzystwem. Jesteśmy wykształconymi muzykami z wieloletnim doświadczeniem, którzy czują czego oczekuje towarzystwo spragnione mega udanej zabawy :)

Bogaty repertuar gwarantuje możliwość dostosowania się do każdego rodzaju imprezy bez względu na charakter, czas, miejsce i wiek gości. Zapewniamy znaną i lubianą muzykę, której chętnie posłuchacie, wzruszycie się i poszalejecie. Zagramy Państwu na imprezie rodzinnej, jubileuszu, weselu, bankiecie, studniówkach, festynie, koncercie czy balu sylwestrowym.

Posiadamy bardzo bogaty repertuar polskiej i światowej muzyki rozrywkowej, to kilkaset utworów o szerokim wachlarzu stylów muzycznych, piosenek różnych wykonawców, to gatunki starsze i nowoczesne. Gramy zarówno wielkie niezapomniane hity, jak i utwory mniej znane, ale posiadające swoisty klimat. Zapewniamy świetną zabawę i konferansjerkę na wysokim poziomie.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszym demo muzycznym.

Zespół BUENA